EXTRIFIT AGREZZ 20 x 20,8 g

Nový produkt

Produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti.

Více informací

699 Kč s DPH

 • lesní jahoda
 • malina
 • mango-ananas
 • pomeranč
 • Sypký prášek

Více informací

Agrezz je profesionální produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti nejen kulturistů, ale všech sportovců, jejichž výkon má silově-vytrvalostní charakter, jako jsou hokejisté, zápasníci MMA apod. Agrezz ® dokáže odstranit lenost a výrazně prodloužit délku a intenzitu silového tréninku. Výrazným účinkem je efekt maximálního soustředění na výkon.

Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 sáček - 20,8 g) obsahuje 275 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.

Efekt tohoto přípravku je dán unikátní kombinací stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého) citrulinu, beta alaninu a argininu, stimulačních látek kofeinu a taurinu, dále extraktu z plodů pomerančovníku hořkého (synefrinu), ze zeleného čaje, extraktu z černého pepře (piperinu), cholinu, tyrosinu a DMAE.

 • Stimulanty produkce oxidu dusnatého citrulin, beta alanin, arginin a PepForm® - Arginine Peptides (značkové peptidy argininu) zajistí maximální napumpování svalu. Tento efekt znáte z tzv. "enóček".
 • Stimulanty kofein, taurin, tyrosin, DMAE (dimetylaminoetanol) a extrakt ze zeleného čaje působí stimulačně – podpoří tedy Vaše soustředění na trénink, nakopnou Vás, oddálí pocity únavy a můžete tak efektivně trénovat po delší dobu než normálně! Mimochodem, obsah taurinu a DMAE je nejvyšší možný dle české legislativy! Žádný produkt s vyšším obsahem nesmí být na českém trhu v prodeji!
 • Cholin a inositol jsou látky, jež zlepšují využití tuků a působí navíc hepatoprotektivně, tedy chrání Vaše játra.
 • Synefrin podporuje tvorbu tepla, díky jeho obsahu se budete více potit a více spalovat tuk – a tedy mít i více energie na trénink. Obsah synefrinu je opět nejvyšší možný dle české legislativy!
 • Piperin (výtažek z černého pepře) také podporuje spalování tuku, navíc zlepšuje využití ostatních účinných látek a je obecně velmi ceněnou účinnou látkou s řadou pozitivních účinků na zdraví, významné jsou hlavně jeho antioxidační a protizánětlivé účinky.

Velkou výhodou produktu je nulový obsah sacharidů a tuku, díky kterému je produkt vhodný i pro všechny, kdo chtějí vyrýsovat. Navíc díky obsahu účinných látek, jako je zelený čaj, piperin, cholin a inositol, jež ovlivňují metabolismus tuků, podporuje jeho spalování.

Tento produkt je určen pro náročné sportovce! Zažijete novou dimenzi tréninku! Je to skutečně silný produkt, dodržujte tedy doporučené dávkování a neužívejte jej v krátké době před spánkem, je tak silný, že by jeho účinek mohl přetrvávat i v době, kdy již potřebujete regenerovat!

Agrezz Vám navíc přinese příjemný chuťový zážitek, nabízíme Vám jej ve skvělých příchutích. A abyste nemuseli odsypávat prášek z velkého balení nebo jej neprakticky nosit s sebou na trénink, Extrifit pro Vás připravil produkt v sáčcích, kde je dávka naprosto přesně odměřena, sáček je malý a praktický, kdekoliv jej můžete mít s sebou a v případě potřeby pouze rozpustit ve vodě – a nápoj je hotov.

Jedná se o doplněk stravy.

Dávkování:

 • pokročilí sportovci celý sáček (20,8 g), začátečníci a osoby s nízkou tělesnou hmotností polovinu sáčku (10,4 g)
 • celý sáček rozpusťte ve 300 ml vody, polovinu sáčku rozpusťte ve 150 ml vody
 • určeno k okamžité konzumaci
 • před začátkem užívání doporučujeme provést test tolerance s polovinou sáčku pro ověření, zda netrpíte přecitlivělostí na některou z obsažených látek, či se u Vás neprojevují nežádoucí účinky

Obsah účinných látek:20,8 gAminokyseliny:L-citrulin DL-malát6 850 mg- z toho L-citrulin*4 550 mgBeta-alanin*4 000 mgTaurin*2 000 mgL-Tyrozin*1 000 mgL-Arginin*1 695 mgL-Arginin peptidy PepForm®305 mgCelkový obsah argininu2 000 mgCelkem aminokyselin13 550 mgAgrezz matrix:Extrakt ze zeleného čaje (30 % přírodního kofeinu)250 mgKofein bezvodý200 mgDMAE bitartrát54 mg- z toho DMAE20 mgSynefrin10 mgPiperin20 mgCholin bitartrát1 000 mgInosin1 000 mgCelkový obsah kofeinu275 mg*Obsah volných aminokyselin

30 dalších produktů ve stejné kategorii: