Sleva! Kre-Alkalyn - 120cps Zobrazit větší

KRE-ALKALYN® 120 kapslí

14175

Nový produkt

Patentovaná forma kreatin monohydrátu v kapslích, která vyniká schopností vysoké stability v trávicím traktu a dobrou absorpcí v organismu. 

Více informací

658 Kč s DPH

-8%

715 Kč s DPH

Více informací

  • 3 000 mg kreatinu Kre-Alkalyn® v jedné dávce (4 kapsle)
  • vysoká využitelnost 
  • bez příchuti 

 

Doporučené dávkování produktu KRE-ALKALYN®: 2-4 kapsle cca 45 – 60 min před začátkem sportovního výkonu. 2-4 kapsle krátce po ukončení sportovního výkonu. Maximálně 4 kapsle denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.
 
Použití: dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 ºC a spotřebujte do 3 měsíců. 
 
Upozornění: Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce.   
Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

KRE-ALKALYN 1500 je moderní patentovanou formou kreatinu, která vyniká schopností vysoké stability v trávícím traktu a absorpce v organismu. Platí, že čím je pH výsledného roztoku s kreatinem nižší, tím rychleji degraduje (mění se) nanefunkčníkreatinin. Pokud pH stoupne nad 7, degradace kreatinu se zpomalí až se zastaví. KRE-ALKALYN 1500 má pH okolo 12, což ve výsledném roztoku způsobuje vysokou stabilitu v trávícím traktu. KRE-ALKALYN 1500 je určený pro: nárůst svalové síly a svalové hmoty. Zvýšení výkonnosti. Obnovu energetických zásob. Urychlení regenerace. nárůst svalové hmoty zvýšení síly a výkonnosti bez nabírání vody obnovu energetických zásob podporu spalování tuků 

4 dalších produktů ve stejné kategorii: