Sleva! JUNIOR AFTER SPORT SHAKE 1500G Zobrazit větší

JUNIOR AFTER SPORT SHAKE 1500G

Nový produkt

Regenerační nápoj pro sportující děti od 6 let.

Více informací

781 Kč s DPH

-10%

868 Kč s DPH

  • banán
  • čokoláda
  • vanilka
  • Sypký prášek

Více informací

Jedinečný představitel regeneračního koktejlu pro sportující děti od 6 let. Nyní s vyšším obsahem bílkovin, vápníku a vitamínu D, které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí, a navíc se železem v organické formě a beta-glukany. Vhodný pro mladé sportovce ihned po výkonu a ideální jako druhá večeře nebo pro děti, které nerady snídají.

HLAVNÍ VÝHODY Penco® JUNIOR AFTER SPORT SHAKE  :

      30% kvalitních bílkovin pro podporu růstu svalové hmoty

  1. Komplexní sacharidy z mleté celozrnné instantní rýže
  2. Vápník a vitamin D jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí
  3. Železo podporuje normální tvorbu červených krvinek a hemoglobinu
  4. 12 vitamínů a lecithin
  5. Goldcell® Beta-Glucan

 

Denní  dávka  Penco® JUNIOR AFTER SPORT SHAKE  obsahuje:

 15 g proteinů * 350 mg vápníku * 1 µg vitamínu D * 2,3 mg železa v organické formě * 50 mg Goldcell® Beta-Glucan

  

PROČ POUŽÍVAT Penco® JUNIOR AFTER SPORT SHAKE  ?

Penco® JUNIOR AFTER SPORT SHAKE  je  práškový koncentrát pro přípravu Gaineru s 30% obsahem kvalitních živočišných bílkovin z mléka a CFM syrovátkového koncentrátu s vysokou biologickou hodnotou (BV) a vyváženým poměrem esenciálních aminokyselin. Zdrojem energie pro svalovou práci jsou jak jednoduché rychle využitelné cukry, tak i komplexní sacharidy z celozrnné rýže, které mladého sportovce zasytí.

Penco® JUNIOR AFTER SPORT SHAKE navíc obsahuje Goldcell®  beta glucan a vitamíny C, B6, B12 a D, které podporují normální funkci imunitního systému.  Je také obohacen železem v organické dobře využitelné formě. Železo podporuje normální tvorbu červených krvinek a hemoglobinu a přispívá k přenosu kyslíku v těle.

 PRO KOHO JE Penco® JUNIOR AFTER SPORT SHAKE URČEN?

Receptura byla navržena tak, aby pomáhala vytvářet optimální podmínky pro budování zdravé svalové hmoty mladého sportovce a udržení optimální tělesné hmotnosti v návaznosti na náročný trénink. Koktejl Penco® JUNIOR AFTER SPORT SHAKE doporučujeme jako vhodnou součást regenerace (zotavení ) po výkonu pro děti a juniory nebo pro děti, které trpí podváhou jako druhou večeře. Velmi chutný koktejl Penco® JUNIOR AFTER SPORT SHAKE může sloužit i jako náhrada snídaně pokud  Vaše dítě nerado snídá nebo jako rychlá, ale nutričně vyvážená svačina v případě časově náročného dne.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: