Značky Počet značek: 22

Zobrazeno 1 – 22 z 22 položek
 • AMIX

  Amix™ je určen pro rekreační i profesionální sportovce, jejichž cílem je zdravý životní styl, neustálá touha dosáhnout lepších výsledků a jednoduše pro ty, kteří požadují maximální kvalitu a efektivitu. Prémiová kvalita ve spojení s vynikající chutí je důvod proč Amix™ získává stále více zákazníků po celém světě.

 • ATP Nutrition

  Značka ATP Nutrition je prémiovou řadou výrobků renomovaného, ryze českého výrobce doplňků stravy a potravin určených pro zvláštní výživu, která má uplatnění jak na domácím, tak i na zahraničním trhu. Od založení značky ATP Nutrition v roce 1993 je jejím hlavním předmětem činnosti vývoj, výroba a distribuce sportovní výživy, doplňků stravy pro všechny druhy sportu a aktivní životní styl. Doplňkovým programem firmy ATP Nutrition je prodej posilovacích strojů a činek.

  Společnost ATP Nutrition nepůsobí jen na českém trhu, ale od svého počátku expanduje i na trhy zahraniční, zejména na Slovensko, do Velké Británie, Německa, Polska, Maďarska, Rakouska, Slovinska, Litvy, Bulharska a dalších zemí.

 • CYBERGENIX

  Cybergenix je značkou s bohatou historií a zkušenostmi v oblasti sportovní výživy.

 • EXTRIFIT

  Extrifit se již několik let řadí mezi špičky tuzemských výrobců nejen sportovních doplňků stravy.

 • GUASAN

  GUAPEX a.s., díky jejich nově vyvinuté jedinečné technologii nabízí moderní variantu ke stávajícím přípravkům na bázi chlóru.

  Všechny výrobky jsou vodou ředitelné roztoky na bázi polymeru PHMG, bez obsahu chlóru, alkoholu, aldehydů a fenolů!

 • IGLOO

  Legendární americký výrobce IGLOO s největším sortimentem termoboxů a chladičů nápojů. Výrobky jsou známé i z TV. Boxy jsou vhodné nejen pro sport, ale i pro domácí použití, pikniky apod.

 • INDIANA JERKY

  Firma Indiana s.r.o. byla založena v roce 2002. Dnes je dokonce největším výrobcem sušeného masa v Česku a zároveň je mezi třemi největšími výrobci v Evropě. 

  Pro sportovce nebo zdatného výletníka není zdravější, rychlejší a výživnější svačinky než sáček Indiana Jerky. Je to lehká, na dotek nemastná pochoutka, která obsahuje až 73 % proteinů a jen minimum tuku.

  100 gramů sušeného masa odpovídá až 300 gramům syrového masa, se všemi prospěšnými nutričními hodnotami.

 • ISOSTAR

  ISOSTAR patří mezi jedničky v oblasti sportovní výživy na světovém trhu a u nás je již stabilně k mání 40 let. Výsledky jasně prokázaly, že rychlost absorpce isotonického nápoje Isostar do organismu ve střevech je mnohokrát vyšší než u vody nebo šťáv. Isostar je oficiálním nápojem české hokejové reprezentace. 

 • MEDPHARMA

  Společnost MedPharma, spol. s.r.o. je ryze česká rodinná společnost, která je na trhu od roku 2000. Věnuje se především podpoře lidského zdraví, specializuje se na návrh, vývoj, výrobu, distribuci a prodej doplňků stravy, kosmetických přípravků a zdravotnických prostředků. Inspirací jsou pro ni prověřené znalosti a nejnovější trendy v oblasti medicíny a lidského zdraví. 

 • NAMEDSPORT

  NAMEDSPORT vznikl ze zkušeností v oblasti přírodní medicíny s cílem šířit zdravou a správnou kulturu výživy a sportovní výživy. Společnost NAMEDSPORT vznikla v roce 2014, kdy byla zahájena nová řada inovativních a specifických doplňků ke zlepšení sportovního výkonu od generálního ředitele a spoluzakladatele Andrea Rosso společně se společností Named Spa, italskou farmaceutickou společností zabývající se fytoterapií a přírodní medicínou, která je známa pro svou vysokou kvalitu výrobků a pečlivý výběr surovin. 

 • NUTREND

  Český výrobce NUTREND je již cca 25 let na trhu s produkty sportovní výživy a potravinami pro aktivní životní styl. Špičkovou kvalitu produktů potvrzují nejen profesionální sportovci, jejichž výkon a kariéra jsou na suplementech závislé, ale i miliony spokojených zákazníků.

 • PENCO

  Od roku 1991 výrobci české sportovní výživy. Tým odborníků z oblasti potravinářské chemie a biochemie. Podporují špičkové sportovce i ty, kteří teprve začínají. 

 • POWER SYSTEM

  POWER SYSTEM je registrovaná ochranná známka společnosti Ariana Sports s.r.o. založené v roce 1994, která představila na trh ty nejlepší rukavice a opasky. Nabízí produkty na vzpírání, posilování, fitness, jógu, silový trénink, domácí trénink, box a bojové umění. V našem e-shopu www.sportideal.cz naleznete široký výběr ze sortimentu, odběr v Praze 6 je zdarma.

 • PROM-IN (Promil)

  První koncentrát syrovátkových bílkovin WPC se ve společnosti Promil vyráběl již od roku 1976 a používal se pro výživu československých vrcholových sportovců a olympioniků. Promil byl prvním výrobcem syrovátkových bílkovin a výrobků na jejich bázi v ČSSR. Více než 35 let trvající praxe Promilu přinesla mnoho cenných poznatků, které lze použít ve výživě sportovců všech výkonnostních kategorií a specializací.

  Od roku 2012 výrobky změnily značku na Prom-in, vylepšila se receptura i chuťové vlastnosti.

 • PROVISTA

  ProVista AG vyvíjí vysoce kvalitní sportovní a fitness výživu již více než 20 let. Kvalita je založena na mnohaletých zkušenostech.

 • WormUp

  Dosud jediná firma, která nedováží polotovar, ale kompletně zpracovává hmyz odchovaný v Česku. Hmyz musí být především chutný a také snadno dostupný a 1,2 tuny zpracovaného hmyzu měsíčně je pro firmu důkazem, že to dělá dobře. Chce, aby byl hmyz potravinou budoucnosti už teď a ne někdy v nedohlednu. 

 • Z-KONZEPT NUTRITION

  Garantovaná německá kvalita. Více než 30 let zkušeností přímo "z první ruky" = zakladatelem a autorem projektu je uznávaný suplementační specialista Rainer Zirkelbach, stojící za úspěchem předních evropských značek.
  Prověřené, funkční receptury = preference aktivních složek s prokázaným účinkem.
  Doping free, GMO free, Aspartam free.

Zobrazeno 1 – 22 z 22 položek