Sleva! PENCO JUNIOR JOINT CARE 450G meloun Zobrazit větší

PENCO JUNIOR JOINT CARE 450G meloun

Nový produkt

Kloubní výživa pro děti.

Více informací

621 Kč s DPH

-10%

690 Kč s DPH

 • meloun
 • Sypký prášek
 • Bez lepku

Více informací

PENCO® Junior Joint Care Drink je práškový koncentrát pro přípravu nápoje s příchutí melounu, s bioaktivními kolagenními peptidy Fortigel® a s vitamínem C, který podporuje normální tvorbu kolagenu pro správnou funkci kostí a chrupavek. Je obohacen vápníkem a vitamínem D, které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí. K normálnímu stavu kostí a kloubů přispívá také extrakt z přesličky rolní. Vhodný pro mladé sportovce.

Penco® Junior Joint Care Drink je práškový koncentrát pro přípravu nápoje s funkční dávkou bioaktivních kolagenních peptidů Fortigel®. Je obohacen vápníkem a vitamíny C, D3 a K2 pro zdravé kosti a klouby. Vhodné pro mladé sportovce. Junior Joint care

 

Hlavní výhody Penco® Junior Joint Care Drink:

 1. Funkční dávka bioaktivních kolagenních peptidů Fortigel®
 2. S vitamíny C, D3 a K2
 3. S minerály vápníkem a hořčíkem
 4. S extraktem z přesličky rolní s vysokým obsahem křemíku
 5. S přírodním barvivem (koncentrát z mrkve a ibišku)
 6. S chutí vodního melounu a s jablečnou šťávou
 7. Bez lepku (lepek

 

Jedna dávka Penco® Junior Joint Care Drink obsahuje:

 • 5 000 mg bioaktivních kolagenních peptidů Fortigel®
 • 80 mg vitamínu C, 5 µg vitamínu D3 a 50 µg vitamínu K2
 • 50 mg extraktu z přesličky rolní
 • Vápník a hořčík

 

Proč používat Penco® Junior Joint Care Drink:

 

Hlavní aktivní složkou Penco® Junior Joint Care Drink jsou bioaktivní  kolagenní peptidy pod obchodní značkou Fortigel ® od německého výrobce GELITA. Kolagen je hlavní složkou lidského těla a nejdůležitějším strukturálním proteinem v různých pojivových tkání v těle. 

Fortigel® „The Joint Health Revolution“ jsou kolagenní peptidy, speciálně vyvinuté do doplňků stravy pro regeneraci kloubní chrupavky, zachování zdravých kloubů a optimální pohyblivost. Peptidové štěpy se vyznačují vysokým obsahem aminokyselin hydroxyprolinu, prolinu a glycinu, které jsou důležitými stavebními jednotkami pro obnovu organické složky kostní hmoty a kloubní chrupavky. Společnost GELITA na základě svých klinických studií doporučuje Fortigel® v dávce 5 g denně.

Penco® Junior Joint Care Drink  je obohacen vitamínem C, který podporuje normální tvorbu kolagenu pro správnou funkci kostí a chrupavek. Přítomný vápník a vitamín D jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí. K udržení dobrého stavu kostí napomáhá také vitamín K2 a extrakt z přesličky rolní.

 

Pro koho je Penco® Junior Joint Care Drink vhodný:

Pro malé sportovce od 6 let, kdy je zatěžován pohybový aparát častým a pro děti náročným sportovním tréninkem. Dále pro mladé sportovce, zejména v období rychlého růstu, ke kterému dochází cca od 11 let. Tato intenzivní růstová období kladou značné nároky na výživu, včetně vitamínů a minerálů.

Příprava a dávkování: pro děti od 12 let 1 odměrku práškové směsi (15 g) rozpusťte v 200 ml vody, pro děti 6 - 12 let poloviční dávkování, ½ odměrky ve 100 ml vody. Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku 15 g prášku. Není určeno pro děti do 6 let. Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Pro dosažení požadovaných účinků dodržujte uvedený postup přípravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

Aktivní složky
v denní dávce 15 g
(1 odměrka)
% RHP*/ 15 g
(1 odměrka)
Bioaktivní kolagenní peptidy
Fortigel ®
5000 mg
 
 
 
 
Vitamín C
80 mg
100 %
Vitamín D3
5 µg
100 %
Vitamín K2
50 µg
67 %
 
 
 
Extrakt z přesličky Equisetum arvense
50 mg
 
 
 
 
Vápník
130 mg
16 %
Hořčík
62 mg
17 %

 

*denní referenční hodnota příjmu

Doporučená denní dávka odpovídá 15 g. Balení obsahuje 30 dávek na 1 měsíc.

13 dalších produktů ve stejné kategorii: