O nás

  • Sport Ideal spol.s.r.o.
  • Vietnamská 6,160 00 Praha 6,
  • IČO:27118185,
  • DIČ: CZ27118185
  • zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 97613
  • telefon: + 420 774 306 521, e-mail: sport.ideal@quick.cz

Jsme česká firma zabývající se velkoobchodní distribucí v oblasti sportovní  výživy, fitness a cyklo doplňků, vitamínů nepřetržitě již od r. 1992, tedy jsme  jedna z nejdéle fungujících firem na trhu v ČR.

RÁDI VÁS UVÍTÁME MEZI SVÉ PRAVIDELNÉ SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

Nabízíme širokou řadu výrobků firem NUTRENDISOSTARMedPharmaPROM-IN,  PENCO, POWER SYSTEM, Gelatina PlusAMIXEXTRIFIT (nabídka na vyžádání), NAMEDSPORT,  fitness a cyklistické rukavice, plastové picí láhve, fitness opasky, činky, balanční podložky, švihadla, termoboxy - coolery IGLOO a další sportovní doplňky.

Naleznete u nás iontové (ionťáky), energetické a karnitinové nápoje, karnitiny a spalovače tuků, diety, aminokyseliny, proteiny (proteiňáky) a sacharidy (sachariďáky), müsli, energetické a proteinové tyčinky, vitamíny a minerály, energizanty apod., picí láhve, šejkry.

Náš e-shop má stabilní zázemí ve dvou kamenných provozovnách - Praha 6 Bubeneč a Tuchoměřice (viz. kontakty), kde Vás samozřejmě také rádi uvítáme. POZOR - na pobočkách nelze platit platební kartou.

EVIDENCE EET: evidenci EET podléhají POUZE platby v hotovosti.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.