Sleva! SYNEPHRINE 60cps 1 + 1 navíc ZDARMA - SPALOVAČ TUKŮ

SYNEPHRINE 60 kapslí 1 + 1 ZDARMA

Nový produkt

10mg synephrinu v 1 kapsli, účinný pomocník pro redukci hmotnosti.

Více informací

180 Kč s DPH

-10%

200 Kč s DPH

  • Tablety

Více informací

K objednanému Synephrine 60cps obdržíte další kus ZDARMA

                                                                           - platí do vyprodání zásob!

  • 125 mg extraktu z rostliny citrus aurantium v jedné kapsli 
  • dobře vstřebatelné kapsle
 
SYNEPHRINE je určen pro:
  • pro neaktivní jedince i pro intenzivně trénující sportovce
 
Doporučené dávkování produktu SYNEPHRINE: 1 kapsli užijte 30 minut před fyzickým výkonem. Kapsli je možné před výkonem kombinovat s produkty na bázi karnitinu. Maximálně 1 kapsle denně. Neužívejte před spaním. Nepřekračujte doporučené dávkování.
 
Použití: dle doporučeného dávkování polkněte kapsli a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.  
 
Upozornění:  Doplněk stravy.
Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí.

SYNEPHRINE Princip fungování SYNEPHRINE spočívá ve schopnosti vyvolat v organismu pocit chladu(synefrin působí jen na receptory fyzicky zimu necítíte) tělo začne produkovat více tepla, neboli začne spotřebovávat více energie, kterou získává z tuků. Synephrine stimuluje termogenezi. Synephrine pomáhá spalovat nadbytečný tělesný tuk a redukovat hmotnost. Synephrine zrychluje a stimuluje metabolismus - zvyšuje spotřebu energie. Synephrine obsahuje 125 mg extraktu z Citrus Aurantium v jedné kapsli (10 mg čistého synefrinu - maximální legislativou povolená dávka). Svým účinkem je Synephrine vhodný pro: Termogenní spalování tuků -tuky mění v tepelnou energii(v klidu i při fyzické aktivitě) Podporu redukce hmotnosti Zvýšení energetického výdeje v průběhu dne Stimulaci organismu Snížení ukládání tuků 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: