Sleva! Isodrinx - 750ml Zobrazit větší

ISODRINX hotový nápoj 750ml

Nový produkt

Špičkový hotový isotonický nápoj je ideální volbou pro doplnění elektrolytů a hydrataci organismu při sportovní aktivitě do 60 minut.

Více informací

32 Kč s DPH

-10%

35 Kč s DPH

  • citrón
  • pomeranč
  • Liquid (tekutina)

Více informací

  • obsahuje elektrolyty
  • obsahuje isomaltulózu Palatinose™
  • osmolalita nápoje 275–305 mOsm/kg
  • vyrobeno z pramenité vody z artéského zdroje
  • hotový nápoj 
  • ergonomická láhev se sportlockem

Doporučené dávkování ISODRINX:

při intenzivním fyzickém výkonu popíjejte pravidelně každých 10 – 15 minut cca 100 – 150 ml. Můžete začít popíjet již 30 minut před aktivitou.
 
pred-pri
 
Použití produktu ISODRINX:
po otevření výrobek skladujte při teplotě do 25 ºC a spotřebujte do 24 hodin. Případný sediment není na závadu výrobku. Před použitím protřepejte.
 
Upozornění: Ochucený nealkoholický nápoj, vhodný zejména pro sportovce.
Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí.Skladujte vsuchu při teplotách do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Osvěžující isotonický nápoj připravený pro okamžitou konzumaci. Speciální ergonomická láhev s membránou, která zabraňuje nechtěnému vylití nápoje. ISODRINX má příjemnou chuť, která splňuje fyziologické požadavky organismu na doplňování ztracených tekutin, minerálů a energie při intenzivní fyzické zátěži (do 60 minut). Pro účinnou regulaci a pro podporu regenerace je nápoj obohacen o směs vybraných vitamínů.

Je určený pro: hydrataci organismu během intenzivní krátkodobé zátěže, dodávání rychle vstřebatelné a využitelné energie, doplnění, udržení a regulaci minerálové rovnováhy při fyzickém výkonu, snížení tendence ke vzniku svalových křečí, profesionální i rekreační sportovce, kteří chtějí během zátěže používat kvalitní pitný režim, pro osoby s extrémním zatížením v náročných klimatických podmínkách. Vysoká nálož energie převaha rychle vstřebatelných sacharidů. Optimální poměr minerálů minerály jsou ve formách maximálně využitelných organismem. Zvýšený obsah sacharidů. Obsah: 750 ml Osmolalita ISODRINXU je cca 280 mOsm/kg, tzn. je to isotonický nápoj.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: